Amber Rose ndryshon pamje31 vjeçarja, nënë dhe modele ka shpërndarë një selfie në instagram, me vetulla të bardha.Amber Rose është shfaqur me një pamje dhe një stil të ri të vetullave, transmeton Klan Kosova.

Fansat e saj kanë pëlqyer pamjen e saj, duke shkruajtur në instagram: ‘’Ti dukesh mrekullueshem si gjithmonë, duke komentuar dhe të tjerë si: ‘’Amber ti më të vërtetë dukesh e bukur, i dua flokët e tua’’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here