Amber Rose nuk ka fare turp. Ose ka pak. E fejuara e Wiz Khalifas, ka lënë të kuptohet se ajo është duke pritur një fëmijë gjatë ceremonisë “Video Music Awards”.

Por Roce ka postuar një fotografi në Twitter, ku shihet gjysëm e zhveshur dhe shtatëzënë.

“Nuk është Jessica Simspon kësaj radhe, nuk është as Britney Spears. Është Rose”, e komentojnë magazinat këtë fotografi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here