Ajo pret një djalë të vogël me Def Jam, me regjizorin, Alexzander A.E ‘Edwards në tetor.

Modelja 35 vjeçare ishte veshur shumë sport me një paruke bjonde dhe madje dukej sikur tentonte ta fshihte barkun e veshur në të zeza teksa dilte nga një sallon bukurie në Los Anxhelos ku edhe në foto dallohet se sapo ka bërë thonjtë e saj.

Amber Rose është ish-bashkëshortja e Kanye West para se ky i fundit të martohej dhe të krijonte familje me Kim Kardashian. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here