Amber Rose feston ditëlindjen e 32-tëAmber Rose ka festuar ditëlindjen e saj me një fustan shik të bardhë, që i tregonte linjat e trupit.Duket se modelja është verbuar nga veshja e saj, duke mbajtur syzet edhe në ambientet e brendshme të festës.

32-vjeçarja nuk i hoqi syzet për asnjë moment teksa festoi deri vonë në Nju Jork të hënën. Modelja tashmë i ka hyrë dhe rrugës së shkrimit, ku dhe ka botuar një libër. Në këtë libër modelja bjonde jep disa këshilla për dashurinë, modën dhe karrierën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here