Amber RoseNëse ndonjëherë keni dashur të shikoni se çfarë të dashure ka Kanye West, atëherë mos shikoni tutje sepse ajo është bukuroshja Amber Rose.

Misi i reperit ka treguar trupin e saj të bukur gjatë pushimeve të saj me këngëtarin në Barcelonë.

E veshur me bikini ngjyrë portokalli, ajo është krenuar me trupin e saj në det para se të zhvishet e tërë për të marrë ngjyrë dielli.

Ish vajza me belin e ngushtë, e cila po ashtu është biseksuale, kohëve të fundit ka treguar se si Kanye ka ndikuar ta harroj të kaluarën.

“Kanye di për jetën time, edhe atëherë kur flasin për të kaluarën dhe kur unë them, ‘Oh, Kanye a e dinë që kam qenë striptizerk dhe zakonisht jam takuar me vajza të ndryshme?’ dhe ai thotë, ‘Me trego sepse nuk di shumë për këtë”, ka thënë ajo.

“Njëri i mirë”.

Çifti ishin ndarë në fillim të këtij viti, por janë ripajtuar për romancën e tyre pasi Kanye ia bëri të mundur Amber-it që të luaj në krahë të Jay-Z, në videon e tij “We Run This Town”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here