Amber Rose dhe Blac Chyna u puthën në buzë Amber Rose dhe Blac Chyna kanë nderuar në mënyrë festive vendimin për të drejtë martese për çiftet e gjinisë së njëjtë.Dy modelet e njohura ishin veshur njësoj në ceremoninë e BET Awards – me kostume të bardha dhe me gjoksin në plan të parë.

E veçanta ishte se ato ishin kapur për dore gjatë parakalimit në tepihun e kuq dhe u prezantuan në ceremoni sikur të ishin dy të dashura.

Për më shumë, ato i dhuruan njëra-tjetrës edhe një puthje në buzë për t’u dhënë material fotografëve.
“Chyna dhe unë shkuam në BET Awards si partnere të njëra-tjetrës për të festuar barazinë martesore. Dashuria fiton… Partnerja ime”, ka shkruar Rose në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here