Ajo pothuajse theu internetin me postimin e saj të fundit në rrjetin e saj social Instagram, duke zbuluar pjesët e saj të fshehta .

33 vjecarja ka tërhequr vëmendjen mbrëmjen e së martës në hotelin Roosvevelt të Hollivudit, ku me një fustan mbas trupit LBD mori pjesë në promovimin e një modeli “avantgard” të brendshmesh në festën e Kat Von D.

Pamja magjepse e modeles vuri në rrezik dhe mosfunkisonimin e mirë të veshjes së saj, pasi po luftonte gjatë gjithë mbrëmjes për të mbajtur asetet e saj të bollshme në pozicionin e duhur.

Fustani mbas trupit i ish- striptistes i tegonte jo vetëm format e saj bombastike por i nxirrte në pah dhe bustin. Krahët e saj të tonifikuara dhe të tatuazhuara binin gjithashtu në sy për shkak të fustanit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here