Amber Heard pozon topless Ajo thotë se të jesh njerka e fëmijëve të Johnny Depp, është një dhuratë.Amber Heard, 29 vjeç, ka folur për herë të parë se si është jeta me burrin e saj dhe fëmijët e tij.

“Është një nder për mua, kjo është një nga dhuratat më të mëdha”, tha ajo në një intervistë për Marie Claire.

Johnny Depp ka një vajzë, 16-vjeçaren Lily-Rose dhe një djalë, 13-vjeçarin Jack.

 

Ndërkohë Amber vjen me disa poza të nxehta për revistën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here