Vazhdon jehona e dasmës së showgirl-it, Amarda Toska dhe aktorit e këngëtarit Ermal Mamaqi.

Këtë radhë të dy vijnë në një imazh tjetër, shfaqen duke bere nje reklam te markes se njohur te makinave FIAT.

Në fotot artistike, bie në sy roli i Amit si nusja me teka dhe lozonjare dhe bashkëshorti që ‘nuk po ia mbledh dot gruas’, por gruaja ne ketë rast ia ben ‘8 me 2’ burrit. (balkanweb)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here