Amantia ngjan kaq shumë me Jennifer Lopez-inE dim të gjithë jeni kurreshtarë të dini se cila këngëtare Shqiptare i ngjan kaq shumë Këngëtarës me Famë Botrore Jennifer Lopez J.L o.

Ne rastësisht kem hasur tek Albumi i Fotografive të Këngëtares „Amantia Miku“ e cila ka publikuar disa Fotografi në Profilin e saj në Facebook të Konceretit i cili është mbajtur me 23 Korrik 2016 ku po ashtu në këtë Koncert ishte dhe këngëtari GENA.

Amanita njihet si këngëtare mjaft e talentuar e cila është bër e Famshme me Cover’at e saj të publikuar në Youtube.

Po ashtu Amantia se fundi ka publikuar këngën e saj të fundit „Para meje“.

Amantia ngjan kaq shumë me Jennifer Lopez-in

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here