Amal tregon paksa si shumëAjo ka punuar për çështje ligjore të një profili të lartë dhe më të komplikuarat në botë.Por, bashkëshortja e George Clooneyt, Amal nuk e ka mësuar artin e të hyrit me elegancë në makinë, transmeton Telegrafi.

Duke ngritur këmbët, 37-vjeçarja ka treguar shumë më shumë se sa ka pasur si qëllim, teksa festoi një vjetorin e martesës së saj me bashkëshortin, George.

Palltoja e madhe e kuqe iu hap, dhe fustani i saj me lule nuk mund të mbulonte modestinë e saj.Avokaten e të drejtave të njeriut e ndihmuan getat e trasha të zeza që kishte veshur, dhe çizmet mjaft të gjata.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here