Kengetarja e njohur shkupjane Tuna Sejdiu pervec kengeve te bukura dhe pamjes se nje femre seksi, ajo di te bej dhe gjera tjera, e ne raste te veshtira te shpetoje miqte apo fqinjet e saj.

Sic mesojme nga burimet informative por dhe nga vet kengetarja e cila ben te ditur rastin ne profilin e saj ne Twitter, ajo ka shpetuar nje fqinje nga nje sex maniak.

Aleksandri vjen e kthehet prej qytetit te Velesit, ne Shkup cdo dite me tren per me sulmu ndonje viktime, si rasti sot fqinjen ne ashensor’’, shkruan kengetarja duke thene se ajo viktime te nesermen mund te jete nena, motra, gruaja apo femija juaj.

’Ajo viktime mundet me qene motra juaj, gruaja, femra apo ku ta di kush, cka i kishit be? Une krejt protokollin e di…’’. pas ketij rasti jo te zakonshem Tuna si duket i ka rene pishman pse nuk i eshte futur ndonje profesioni tjeter por muzikes.‘’E vetmja gje qe pendohem ne jete eshte qe nuk studiova kriminalistiken! Sapo mori policia raportin per sex maniakin’’, perfundon kengetarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here