Tuna gjithmonë ndryshe në skenë. Joshëse edhe pse servir performancën e një vajze të fortë.

Altuna Sejdiu, 25vjecare nga Shkupi, që njihet në Shqipëri njësoj si në Maqedoni e Kosovë me emrin Tuna, ka krijuar imazhin skenik të vajzës çapkëne.

Tuna ka arritur të bindë edhe ata që e dëgjojnë dhe e pëlqejnë… Ekstravagante në skenë? Po . Padyshim- thotë Tuna.

Skena kërkon ekstravagancë. Veshja e përditshme nuk ndryshon shumë nga pasioni që ajo ka për veshjet sportive.

I dua veshjet, që më bëjmë të ndihem rehat dhe që nuk më shkaktojnë siklet si në jetën e përditshme, pse jo dhe në skenë”, thotë Tuna.

4 KOMENTET

  1. Tuna je nje nga kengetaret me te mira te estrades tone! urime martesa dhe u trashegofshi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here