altinakusaribigrotheralbania6Banorja e cila ka hyrë për t’a sfiduar veten në Big Brother Albania 6, Altina, mësuam se e ka përfunduar shkollën e aktrimit me Enver Petrovcin.

Ndërsa nga mikja e saj më e ngushtë, gazeta Kosova Sot mëson se është e pamundur të besohet sesi konkurrentja nga Gjakova e ka lënë qytetin e saj për të marrë pjesë në këtë reality-shou, pasi ajo është tepër lokaliste, dhe nuk i ka pëlqyer kurrë të jetojë larg vendlindjes së saj.

Altina ka hyrë me një qëllim, që të  afirmohet edhe më tepër si një vajzë që e do aktrimin. /Maksim Gjokaj/.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here