Definitivisht është një nga femrat më të bukura shqiptare

Almeda Abazi sonte në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan të zi të gjatë dhe me një ‘look’ tejet profesional, pamja e saj nuk do shumë koment.

E siç duket, Almeda po i jep pasqyrë pyetjes “Pasqyrë moj pasqyrë në mur, kush është më e bukur në botë?”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here