Almeda Abazin i kushton një mesazh dashurie Tolgahan SayismanDuket se nuk ka kush mund ti ndajë modelen shqiptare dhe aktorin turk.Bëhet fjalë për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman, të cilët kanë filluar edhe publikisht të dalin jashtë dorë për dore pasi kohë më parë mohonin se ishin në lidhje.

Modelja dhe aktori më mirë i njohur si Çenari kanë gjetur kohë që të dalin në një turne evropian për të vizituar vende historike dhe turistike, transmeton Telegrafi.

“Gjëja kryesore është dashuria. Njëri-tjetrit i dhuroni dashuri, respekt. Tjera janë kaluse”, ka shkruar Almeda në Instagram teksa shihet duke u përpjekur ti dhuroj një puthje të dashurit.

Ndërkaq, pa përtesë këtë mesazh të publikuar të Almedës në llogarinë personale të Instagramit, e ka shpërndarë edhe aktori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here