Ish miss-i dhe aktorja shqiptare ka zbuluar disa detaje për shtatëzaninë e parë.

Almeda Abazi ka kthyer përgjigje për shumë nga pyetjet e fansave të saj drejtuar në Instastory.

Bukuroshja shqiptare ka treguar se djali i saj vjen në jetë për dy muaj. Gjithashtu Almeda ka zbuluar dhe emrin që ka zgjedhur për të.

‘Efehan’shkruan ajo por pa zbuluar kuptimin e veçantë që mund të fshihet pas këtij emri. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/almeda-abazizbulon-kur-do-te-linde-bebi-dhe-emrin-qe-ka-zgje-625836/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here