almedAlmeda Abazi po vazhdon të krijojë karrierë dhe të jetojë në shtetin turk.

Përveç të dashurit Tolgahan Sayisman, i njohur si “Çenari”, ajo jetën private po e ruan me xhelozi.

Por, së fundi modelja shqiptare ka prezantuar të ëmën, me rastin e datëlindjes së saj të 42-të, transmeton Telegrafi.

Në fakt, po të njëjtën ditë ka lindur edhe Almeda, e cila ka mbushur 22 vjet.

https://www.instagram.com/p/BMOFW8shCid/?taken-by=almeda92

Ndryshe, Almeda dhe aktori turk po vazhdon të jenë temë e mediave roze turke rreth lidhjes dhe planifikimeve martesore. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here