Almeda Abazi po shijon lidhjen me ÇënarinAlmeda Abazi njihet për lidhjen e saj me aktorin e profilit të lartë, Tolgahan Sayisman.

Ndryshe, Tolgahan njihet si Çënari, ylli i shumë serialeve që kryesisht janë shikuar në Ballkan dhe në Kosovë.E Almeda Abazi është e dashura e aktorit të njohur, e me të cilin edhe po kënaqet.

Në foto të publikuara në rrjetet sociale që të dy shihen jashtëzakonisht të lumtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here