Pas eksperiencave te kendshme qe ka kaluar, gjate te cilave bukuroshja jone ka fituar edhe tre kurora bukuria, Miss Tirana, Miss Shqiperia dhe Miss Globe International, Almeda Abazi eshte duke marre pjese ne nje tjeter show, kesaj radhe shume me rraskapites dhe te veshtire.

Behet fjale per show-n qe eshte duke u zhvilluar ne Republiken Domenikane, “Survivor”.
Ne nje nga lidhjet e saj televizive, Almeda tregon per fatin jo te mire qe po kalon skuadra e saj, e cila ka humbur dy lojtare, nderkohe qe thote se eshte shume e uritur,  asaj i eshte dashur qe te qendroje tre dite pa futur gje ne goje, dhe vetem se fundmi, kishte patur mundesine qe te konsumonte nje luge pilaf, nderkohe ka tre nete qe bie vetem shi, nata eshte e ftohte dhe gaforret e akrepat jane kudo, ndaj sarrijme dot te fleme fare. Shpresoj qe ne ditet ne vazhdim shanci ti buzeqesh skuadres sone, dhe te kemi pak mundesi te sigurojme ushqim dhe zgjarr, ka thene Almeda e cila po jeton ne kushte xhungle.
Ne kete reality-show, Almeida eshte se bashku me te tjere personazhe VIP te realitetit turk, si kengatarja Nez, kengetari Sibel Tuzun, i cili ka perfaqesuar Turqine ne Eurosong, Bayanlarda Nez, Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç ve Almeda, Erkeklerde ise Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş’tan oluşan kadro için Acun Ilıcal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here