lmeda Abazi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq barkun e rrumbullakosur.

Almeda Abazi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur tërësisht në të zeza.

Modelja kishte veshur një fustan të gjatë, në të cilin dukej se sa ka shtuar peshë ajo gjatë shtatzënisë.

Për ndryshe, Almeda dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman po presin të bëhen prindër për herë të parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here