Allegro Bend, sjell klipin e ri “Ndryshe”Pas suksesit në festivalin Top Fest 2013, më kengën Alarmi, grupi muzikor “Allegro” vjen më këngën “Ndryshe”, të cilës djelmoshat e Allegros janë kujdesur që t’ia bashkangjesin edhe videoklipin.

Me muzikë të Florent Boshnjakut dhe teskt të Lyrical Son, Allegro këtë verë do ta ngroh publikun më “Ndryshe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here