Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti.

Ditën e sotme, ajo është ndalur në shtëpinë e saj në Dhërmi. Ndërsa nuk ka nguruar të publikojë edhe pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë.

Pak ditë më parë, Alketa paralajmëroi një rikthim në sezonin e ri në ekran.

Megjithatë moderatorja nuk zbuloi detaje, përveç faktit që do të jetë i lidhur ngushtësisht me muzikën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here