Moderatorja Alketa Vejsiu është në prag të fillimit të  sezonit të ri televiziv.

Në foto e fundit Alketa është shfaqur mjaft në formë duke u ushtruar dhe pa pikë grimi.

Një foto kaq sportive nuk e kishim parë më parë të postonte ndonjëhorë, drejtuesja e shumë emisioneve arkëtuese.

Jo më kotë ajo shkëlqen në çdo dalje televizive.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here