Moderatorja Alketa Vejsiu po kalon shumë kohë me vajzën e bashkëpunëtores së saj më të ngushtë Vera Grabocka.

Ajo së bashku me Lindën ndodhen me pushime së bashku dhe po kalojnë një kohë vërtet të bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here