Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu do të bëhet nënë për herë të tretë  . Duket se Vejsiu i ka mjaft përzemër fëmojët pasi vetëm në maj të vitit që shkoi lindi djalin e saj Lionelin, pas vajzës 5-vjeçare Nikolë.

Mbrëmjen e sotme ajo do të filloj prezantimin e programit më të ri për talentet më të reja “ X Factor”.

Moderatorja është në muajt e parë të shtazanisë kështu që nuk do të përbëjë problem për të angazhimi dhe prazantimi i spektaklit, pasi një përvojë të tillë ajo e ka kaluar edhe më përpara në prezantimin e “Dancing with the stars”, bën të ditur gazeta Mapo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here