Qarkulloi vetëm për 24 orë një lajm mbi shtatzëninë e tretë të bashkëproducentes së programit dhe drejtueses së tij Alketa Vejsiu. E kontaktuam për të na sqaruar dhe Alketa Vejsiu u përgjigj: “Madonna do të paguante t’i krijonte këto lajme…

Më vjen për të qeshur se kam marrë kaq shume urime dje për shtatzëninë virtuale. Unë po rris fëmijën e dytë, një bebe e vockël e adhurueshme 7- muajsh, kështu që po i jap vetes gjithë kohën e duhur për ta shijuar rritjen e tij.

Me siguri, shtatzënia e tretë do të kish parasysh lidhjen e programit të ri X-factor, me të cilin kam 9 muaj që angazhohem. Bukur do ish, se mua më pëlqejnë fëmijët, por lajmi s’ka asgjë të vërtetë. Alketa, në krye të detyrës mjaftohet me dy fëmijët e saj dhe është më aktive se kurrë në media”./MAPO/

1 Koment

  1. Alketa ju e mohoni shtatzanine dhe une jam dakort por me pulen qe keti mes shaleve nuk duhet te cuditemi pse mund te jesh shtatzene se te gjithe ,kush te njeh do te ta ushqeje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here