Kate HudsonAlex Rodriguez raportohet se është duke menduar të kthehet në budist për të dashurën e tij Kate Hudson.

Sipas faqes Perez Hilton, sportisti është duke menduar të ndryshojë besimin për aktoren, nëna e të cilës Goldie Hawn është një budiste ‘profesioniste’ dhe është takuar edhe me Dalai Lama.

“Kjo është pjesë e rëndësishme e jetës ës saj. Dhe duket se Alex vërtet dëshiron ta bëjë atë të lumtur”, ka thënë burimi.

Hudson së fundi mohoi spekulimet se ajo është duke pritur një foshnjë me Rodriguez. /Telegrafi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here