Alessandra Ambrosio shkëlqen në Galanë amfARNë Festivalin e Filmit në Kanë ka mrekulluar në tapetin e kuq me një seri veshjesh të mrekullueshme, por Alessandra Ambrosio vazhdon në “crescendo” paraqitjet e saj nëpër evente të rëndësishme.

Më e fundit ishte në Galanë amfAR, në Hotel du Cap-Eden-Roc.

35-vjeçarja braziliane vuri në dukje edhe një herë se pse është një nga modelet më të kërkuara në planet, duke u shfaqur me një fustan të zi shumë seksi, ndërkohë që reçipetat dhe mbathjet i kishte lënë në shtëpi.

Alessandra Ambrosio shkëlqen në Galanë amfAR

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here