Edhe pse ajo është konsideruar si një privilegj shumë i lakmuar nga të gjithë që duan të prezantojnë veshjet e brendshme të femrave, supermodelja, 31 vjeçare, sapo kishte lindur djalin e saj Noah tre javë më parë, një lajm i tillë e vuri modelen nën presion të madh dhe stres për të rifituar format e trupit menjëherë.

Në një intervistë të re, ajo i tha People.com se ajo kishte patur djalin në gji kur e lajmëruan.

Ajo në fillim nuk donte që djali i saj të hiqej nga gjiri, dhe se duhej të konsultohej me mjekun para se të fillonte përsëri punën si modele.Dhe pasi mori lejen nga mjeku si dhe një sërë porosish dhe listën e ushqimeve që do të përdorte ajo filloi trajnimin e saj për të qënë e shëndetshme dhe në formë.

Pa arritjes së formës trupore ajo nuk është më nervoze madje ndihet e lumtur që do të prezaantojë reçipetat tepër të shtrenjta./lajme.gen.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here