Alec Baldwin dëshiron të martohet me të dashurën e tij! Aktori aktualisht po frekuenton instruktoren e jogas Hilaria Thomas, 27 vjeçare, dhe burimet thonë se Baldwin ka shitur apartamentin e tij për të jetuar së bashku me të dashurën.

“Ai është me të vërtetë i dashuruar, madje ka takur edhe prindërit e saj. Ai sheh martesë në të ardhmen” ka thënë një burim i afërt me aktorin. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here