Edhe pse Dafina Zeqiri nuk ka pranuar zyrtarisht, sipas portalit Besfort Video M1 është zbuluar identiteti i të dashurit të ri të këngëtares.

Sipas të njëjtit burim i dashuri i saj quhet Albin Gashi dhe është djali i avokatit të njohur në Kosovë, Tomë Gashi. Albin Gashi merret me organizime koncertesh.

Ai është personi që bëri të mundur ardhjen e Unikatil në Kosovë dhe njihet në shoë biz për njohjet e tij me këngëtarë të njohur. Sipas të njëjtave burime thuhet se , Dafina ka planifikuar të qëndrojë disa muaj në Amerikë dhe ta provojë fatin atje nën menaxhimin e të dashurit të ri Albin Gashi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here