Albërije Hadërgjonaj ka postuar një fotografi ku duket shumë e re.

Këngëtarja e njohur po qëndron në Amerikë ku duket se po kalon kohë të mrekullueshme.

Këtë herë Albërija vjen me një foto të postuar në Instagramin e saj, ku shihet në ‘selfie’ të realizuar ku vë në pah trupin e saj.

Hadërgjonaj shihet në rroba sportive ndërsa ajo që bie në sy ëhsët trupi i saj në formë dhe pozita që ka marrë pëe të bërë foton, që na kujton vajzat adoleshente.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/alberija-vjen-si-nje-adoleshente-ne-selfien-me-te-623493/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here