Albërija vjen sërish provokuese.

Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. 

Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë në pjesën e belit. 

Alberia ka vite në skenë, kurse komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. 43 vjeçarja mahnit edhe njëherë me pamjen. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/alberija-nuk-po-i-njeh-vitet-edhe-me-joshe-614123/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here