Albërija nuk përmbahet më, nis plazhin me kostum të kuqKëngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj duket më në formë se kurrë teksa poston foto të ndryshme për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo është nisur drejt bregdetit të jugut, ku dhe ka postuar një foto…këtë herë e veshur me kostum sportiv.

Por ato që bien në sy janë pikërisht linjat e këngëtares, e cila shumë herë është përfolur për ndërhyrje kirurgjikale.

alberija

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here