Albërie Hadërgjonaj po e ndjen plakjen, por nuk i ndal provokimetKëngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj vazhdon ta teprojë me zhveshje.

Së fundi, ajo është zgjedhur të jetë pjesë e jurisë në “Your Face Sound Familiar”, shkruan Indeksonline.
Është veshja e saj aspak e përshtatshme që e bënë atë të duket aspak speciale.

Ndoshta Albëria ka harruar, por ne lirisht mund t’ia kujtojmë se ajo nuk është 20 vjeçare dhe se trupi i saj ka filluar t’i plaket.

Hadërgjonaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here