Albërie Hadërgjonaj përfshihet në sherrin mes Ences dhe Beatrix RamosajDebati virtual mes Ences dhe Trixes nuk ka kaluar dhe pa përfshirjen e artistëve të tjerë.

Tezja e Beatrix, Albërie Hadërgjonaj ka bërë një status në Instagram duke i dalë në mbrojtje mbesës. Albëria ka postuar një foto që tregon dy çmimet që ka marrë këngëtarja në edicionin e fundit të Top Fest-it.

Ndërkohë që foton e shoqëron me shkrimin : ”Kur Zoti bën mrekulli si Beatrix Ramosaj, e bukur si hyjneshë, e talentuar padiskutim. Emrin e mbretëreshës sepse lindi e tillë. Ehhhhhh me Zotin nuk kapeni dot. E bëri, ske ç’bën. Pranojeni.”

Fotoja e postuar nga Beatrix tregonte të pasmet e saj të fotoshopuara dhe kjo mesa duket ka qenë një ironi ndaj ish shoqës saj Encës.

Pas kësaj fotoje nuk ka munguar dhe reagimi i Encës, e cila ka zgjedhur po rrjetet sociale për t`u shprehur ndaj ish shoqës së saj. Ku sipas Encës kjo është një xhelozi nga ana e Trixes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here