Albërie Hadërgjonaj pa sutjena tej provokativePërkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën nam me linjat e saj perfekte.

Përveç në klipe, këngëtarja po i çmend ndjekësit e saj në rrjete sociale me postimin e fotografive ku duket tejet provokative.

Në një foto të fundit, ajo është shfaqur edhe elegante, por në sy ka rënë gjoksi i saj, të cilin nuk ka nguruar ta vë në plan të parë.

Në foton e postuar, Albëria shihet pa sutjena dhe kjo ka bërë, që ta marrë edhe më shumë vëmendjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here