Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, ahengje muzikore e dasma të ndryshme.

Ajo në një intervistë ka treguar se fundi i muajit do ta gjejë atë edhe me një projekt të ri muzikor, përgatitjet për të cilin kanë përfunduar tashmë.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan herë pas here me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe mjaft provokuese në InstaStory, ku shfaqet teksa nget veturën e saj me veshje mjaft provokuese.

Ajo duket tejet seksi në bikini, teksa nuk heziton që në asnjë moment të shfaq edhe gjoksin e saj.

Për më shumë shikoni disa fotografi. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here