Albërie HadërgjonajPas kritikave për ndërhyrje, Albërie Hadërgjonaj ka shpërthyer ndaj të gjithë ndjekësve në Instagram duke ia kthyer me të njëjtën monedhë.

“Mirëmëngjesi. Për specialistat e Photoshop, ju njoftoj që se kam prek foton.

Për ato femrat xheloze dhe për ato me profile fallco, këtu ju them. Mos u mërzitni kur t’më shikoni..Me Zotin luftë nuk bëhet.

Ju përqafoj”, përfundon ajo teksa ka shkaktuar në kohë reale komente të shumta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here