Albërie Hadërgjonaj kujton ditët kur pozoi pa të brendshmeMe qëllim që të ndihej vetëvetja dhe sa më lirshëm, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj jo rrallë herë është paraqitur pa të brendshme në “Dance with me Albania”.

E si duket këto ditë të vecanta po i mungojnë këngëtares në fjalë, shkruan Indeksonline.

“Eksperiencë e mrekullueshme”, ka shkruar Hadërgjonaj në mbishkrimin e fotos.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here