E ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, Albërie Hadërgjonaj ka komentuar edhe ndarjen e vajzës së saj, Anxhelina nga Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu.  Anxhelina dhe Fatmiri ishin prej vitesh në një lidhje dhe ndarja e tyre nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen e mediave. Por Albëria e sheh si normale këtë situatë për arsye se çifti prej kohësh jetonte larg njëri-tjetrit, çka ua bëri atyre lidhjen e vështirë, raporton NewsBomb.   Gjithsesi, këngëtarja ka theksuar se ajo vazhdon të ketë një lidhje të mirë me Fatmirin, pavarësisht ndarjes me vajzën e saj.  “Si të rinjtë, njëherë zihen njëherë grihen. Unë Onin, pra Fatmirin e kam shumë xhan. I thashë, mua nuk më intereson, e dua shumë se ata u rritën bashkë. Pak rëndësi kanë nëse funskionon apo jo. Kështu është kur janë larg. Anxhelina po merret me studimet, është larg. Ai është djalë i ri, bukurosh. Këto femrat e bukura i gjuajnë këto të bukurit e s’             kanë faj. Por besoj është kalimtare. Janë shumë të rinj për të menduar për gjëra të mëdha”, u shpreh Albëria.E ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, Albërie Hadërgjonaj ka komentuar edhe ndarjen e vajzës së saj, Anxhelina nga Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu.

Anxhelina dhe Fatmiri ishin prej vitesh në një lidhje dhe ndarja e tyre nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen e mediave. Por Albëria e sheh si normale këtë situatë për arsye se çifti prej kohësh jetonte larg njëri-tjetrit, çka ua bëri atyre lidhjen e vështirë, raporton NewsBomb.

Gjithsesi, këngëtarja ka theksuar se ajo vazhdon të ketë një lidhje të mirë me Fatmirin, pavarësisht ndarjes me vajzën e saj.

“Si të rinjtë, njëherë zihen njëherë grihen. Unë Onin, pra Fatmirin e kam shumë xhan. I thashë, mua nuk më intereson, e dua shumë se ata u rritën bashkë. Pak rëndësi kanë nëse funskionon apo jo. Kështu është kur janë larg. Anxhelina po merret me studimet, është larg. Ai është djalë i ri, bukurosh. Këto femrat e bukura i gjuajnë këto të bukurit e s’ kanë faj. Por besoj është kalimtare. Janë shumë të rinj për të menduar për gjëra të mëdha”, u shpreh Albëria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here