Albërie Hadërgjonaj dhe Ingrid GjoniDy bukuroshet kanë përfituar nga koha e tyre e lirë për të bërë një selfie dhe ky ishte konkluzioni. Na duket ne apo edhe ju mendoni se ngjajnë shumë?

Ndoshta mund të kenë patur të njëjtën make-up artist por me sa dimë ne, grimi nuk të bën hundën njësoj, buzët njësoj, mollëzat njësoj dhe vetullat njësoj.

Thashethemet thonë se këto bukuroshe kanë patur disa ndërhyrje plastike në fytyrë dhe jo vetëm. Të jetë kjo arsyeja pse ato ngjajnë si binjake në këtë foto?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here