Albërie Hadërgjonaj bëhet flokë të kuqeE kush nuk e mban mend hitin e saj të padiskutueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare.

Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër artistet që eksperimenton me pamjen e saj, në veçanti me flokët.

Kësaj radhe këngëtarja vjen me flokë të kuqe dhe një balluke ekstravagante.Përveçse është ‘cool’, ajo duket mjaft rinore dhe joshëse.

Albërie Hadërgjonaj bëhet flokë të kuqe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here