4Albërie Hadërgjonaj ka qenë mysafire në emisionin “N’Kosovë Show”, ku ka folur për jetën private dhe karrierën.

Këngëtarja ka thënë se është mbi dy dekada e gjysmë në skenë, meqenëse e do shumë muzikën dhe se do të vazhdojë të merret me të.

Nikoqiri e ka pyetur edhe për faqet e thashethemeve që e përfolin gjoksin e saj, “gjyshja më seksi” është shprehur se mediat po i zmadhojnë paksa gjërat.

Në pyetjen se a do të martohet ndonjëherë, gjyshja më seksi shqiptare ka deklaruar që nuk e ka njëherë në plan, përkundër ofertave të mëdha që merr, madje edhe nga djemtë e rinj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here