Albëria Hadërgjonaj nuk di të plaketAlbëria Hadërgjonaj pavarësisht viteve mbetet shumë e freskët dhe joshëse.Së fundmi ajo postoi disa fotografi në rrjetet sociale, dedikuar xhelozeve të saj.

Se sa e mbajtur është e tregon edhe fotoja e fundit që ka hedhur në Instagram, e veshur elegante dhe me kapelë në kokë, si dhe duke zbuluar gjoksin e saj seksi.

Një koment interesant i fansit të saj ishte ‘e çfarë ka Mbretëresha më shumë se Alberia? Ti vërtet meriton të thërrasësh yll’.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here