Është futur si agjente në reality-show “Vip Shpija 2” këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Por, natyrisht se temat e ndryshme që trajtohen janë ato që kryesisht kanë të bëjnë me muzikën.

Ajo është një këngëtare, por edhe një nënë e një vajze këngëtare.Ajo çfarë na bëri përshtypje ishte se artistja po e jepte një këshillë për Elvana Gjatën, duke i thënë se ajo duhet të ushtrohet më shumë.

Por, në fakt, këngëtarja Elvana është dhe vazhdon të jetë “in” sa herë këndon e çfarëdo që këndon. Por, si duket, ajo do t’i hapë rrugë edhe vajzës së saj, Anxhelinës, e cila shpeshherë komentohet si Elvana e viteve më parë në atë stil. M. GJ

1 Koment

  1. Po ku krahasohet kjo plaka me Elvanen…..Elvana eshte yll origjinale e kjo ska lene operacion plastik pa bere dhe prap skandal duket.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here