Albatriti s’deshi të fejohet me këngëtare Albatriti i cili me Egzona Brahimaj u fejuan para pak kohësh, ja ç’thotë për të dashurën e të fejuarën e vet ‘’Nuk kam pretenduar që e dashura ime të jetë këngëtare apo personazh publik, por të ketë zemër, sepse dua të kem një familje të shëndoshë e të mirë.

Është shumë me rëndësi për mua ,se prindërit e mi e kanë pëlqyer nusen time që të dy . Mami më ka thënë a të pëlqen ty djali im për ne mos u mërzit” – thotë Albatriti duke qeshur dhe na bën me dije se, së shpejti nga ai pritet edhe një projekt i ri në tregun muzikor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here