Albatriti dhe Egzona presin borën në BrezovicëPas një sezoni të ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Albatrit Muqiqi ka vendosur t’i kushtojë pak kohë vetës.Këngëtari së bashku me të fejuarën e tij Egzonën kanë zgjedhur Brezovicën për tu relaksuar, transmeton Telegrafi.

“Brezovica 2015, po e presim borën”, ka shkruar këngëtari sipër fotografisë së bashku me të fejuarën e tij.

Ndryshe në planin muzikor, “Theje gotën”, është projekti i fundit i këngëtarit, të cilin e solli të realizuar me videoklip gjatë muajit gusht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here