Këngëtari kosovar, Albatrit Muçiqi, ka lansuar projektin e tij të ri të titulluar “Sa Vite”, të cilin e ka shoqëruar dhe me një klip.

Videoklipi që përbën një tregim interesant është punuar nga produksioni Entermedia.

Kënga i takon një zhanri tjetër prej atyre që kemi parë kohëve të fundit, pasi është një lloj balade e lehtë e përzier me R&B.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here